RX 20-16 L
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516222X00127
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 295 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 940 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 4943 |
| Vhodný typ baterie | 48V 6PzS 750 Exide, trog 366 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V6PzS750 (2020), Baterie 48V6PzS750 (2020)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 100A (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
10 331,42 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.