RX 20-16
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516221Y00386
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 180 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 4168 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 EXIDE Classic 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2021)
Přídavné zařízení: BP/RV-2A-990mm-2500kg-2
Zvláštní výbava:
Financování
7 171,67 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.