RX 20-16
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516221X00775
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 495 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3880 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2510 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 2782 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, trog 365 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
17 307,23 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vzv.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.