RX 20-16 C
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516220X00592
Akční 44% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 305 900 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1600 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4320 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | vícepákové ovládání |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 1481 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 Hawker, trog 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2020)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2000kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Curve Speed Control, Kontrola pásu sedadla, STILL Safety Light při couvání, FleetManager, Mechanická parkovací brzda, Nosič vidlic 980mm
Financování
10 711,60 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-3 týdny od objednání. Repasovaný vozík
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.