RX 20-14 C
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516219V00341
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 369 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 2688 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2019)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
12 912,47 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.