RX 20-14 C
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516219X00004
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 399 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 7782 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 625 STILL, trog 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS625 (2019)
Přídavné zařízení: BP-2A-980mm-2000kg/600mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Výměna baterie: základová deska, Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Kontrola pásu sedadla, Safety Light PLUS vpředu+vzadu, Elektromechanická parkovací brzda, Curve Speed Control, Nosič vidlic 980mm, Boční posuv
Financování
13 958,84 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vzv
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.