RX 20-14 C Li-Ion
El. vysokozdvižný (tříkolový)
516219X00298
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 385 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4320 mm |
| Volný zdvih | 1420 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Hydraulika | ZH1 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 5567 |
| Vhodný typ baterie | 48V Li-Ion 26,1 kWh, trog 315 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-ION 48V 26,1kWh (2020)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 375A 18kW Li-ION (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
13 470,53 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.