RX 70-35 T SLEVA
Plynový vysokozdvižný
517388V00023
Akční 5% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 585 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 3500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Motohodiny | 5869 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: BP-3A-1150mm-1
Zvláštní výbava:
Teplovodní topení, Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Aktivace ASW při couvání, STILL SafetyLight 4PLUS
Financování
20 446,34 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vozík.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.