RX 70-30 T
Plynový vysokozdvižný
517387V00176
Akční 16% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 449 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | LPG |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 3000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1540 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | kabina s topením |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE černé |
| Ovládání | minipáky |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 4323 |
Příslušenství:
Přídavné zařízení: Boční posuv
Zvláštní výbava:
Financování
15 702,79 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdnů od objednání. Repasovaný vozík.
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.