MX-X 80
VNA
612334V00033
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 295 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 600 kg |
| Stavební výška | 5900 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Kabina | kabina |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 5208 |
| Vhodný typ baterie | 80V 5PzS 775 STILL, trog 235 |
Příslušenství:
Zvláštní výbava:
FleetManager, včetně vhodného nabíječe
Financování
10 331,42 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.