FM-X 25 Li-Ion
S výsuvným zvedacím zařízením
511905Y00078
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 698 500 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Jmenovitý zdvih | 9200 mm |
| Volný zdvih | 3078 mm |
| Stavební výška | 3700 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Pneumatiky | Vullkolan |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 9284 |
| Vhodný typ baterie | Li-Ion 48V 39,2kWh |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie Li-ION 48V 39,2kWh (2021)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 375A 18kW Li-ION (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Baterie Li-Ion 48V 39,2kWh, Vidlice 1200mm Provozní hodiny se mohou lišit po ukončení stroje v projektu
Financování
24 405,11 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
Březen-duben 2025
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.