FM-X 17 SE
S výsuvným zvedacím zařízením
511912V00050
Akční 55% sleva
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 210 900 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1700 kg |
| Jmenovitý zdvih | 6500 mm |
| Volný zdvih | 2130 mm |
| Stavební výška | 2775 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | plnopryž |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Motohodiny | 3111 |
| Vhodný typ baterie | 48V 4PzS 620 EXIDE Classic 324 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V4PzS620 (2019)
Přídavné zařízení: RV/IV1150-2A-750mm-2500kg/500mm-1
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Stroj bez vidlic
Financování
8 395,01 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.