FM-X 14
S výsuvným zvedacím zařízením
511902Y00266
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 330 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2021 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2740 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1150 mm |
| Motohodiny | 697 |
| Vhodný typ baterie | 48V 3PzS 465 STILL, trog 323 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V3PzS465 (2021)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
11 552,19 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.