FM-X 14
S výsuvným zvedacím zařízením
511902X00128
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Olomouc
Cena: 217 389 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 5600 mm |
| Volný zdvih | 1840 mm |
| Stavební výška | 2400 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 610 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V3PzS465 (2020)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječ 48V 125A (2018)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
8 651,90 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.