FM-X 14
S výsuvným zvedacím zařízením
511902X00155
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: Cena na vyžádání
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1150 mm |
| Motohodiny | 5921 |
| Vhodný typ baterie | 48V 5PzS 775 EXIDE Classic 325 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 48V5PzS775 (2019)
Zvláštní výbava:
Termín dodání
Záruční doba
Podle klasifikace
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.