FM-X 14
S výsuvným zvedacím zařízením
511902X00900
Klasifikace: Bronzová
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 220 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Kabina | ochranný rám |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | joystick |
| Boční posuv | Ano |
| Délka vidlic | 1150 mm |
| Motohodiny | 6664 |
| Vhodný typ baterie | 48V 4PzS 620 STILL, trog 324 |
Příslušenství:
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Prostor baterie: válečková dráha, LED Senzor výšky zdvihu, Panoramatické zrcátko, Joystick 4Plus, Řízení 360°, FleetManager
Financování
8 755,27 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
3 měsíců nebo 300 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.