EXV 14
Ručně vedený vysokozdvižný
F20323V00476
Klasifikace: Stříbrná
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 195 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2019 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4716 mm |
| Volný zdvih | 1545 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | oj |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 466 |
| Vhodný typ baterie | 24V 3PzS 375 STILL, trog 113 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V3PzS375 (2019)
Zvláštní výbava:
Inegrovaný nabíječ
Financování
7 765,52 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
5-8 týdnů od objednání. Vozík ve stavu před repasí
Záruční doba
6 měsíců nebo 500 provozních hodin, podle toho, co nastane dříve
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.