EXV 14
Ručně vedený vysokozdvižný
F20323X00092
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 156 743 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 1400 kg |
| Jmenovitý zdvih | 4266 mm |
| Volný zdvih | 1395 mm |
| Stavební výška | 1915 mm |
| Stožár | TRIPLEX |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | oj |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 1571 |
| Vhodný typ baterie | 24V 2PzS 250 STILL, trog 112 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V2PzS250 (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe
Financování
6 250,93 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny od objednání
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.