EXD-SF 20
Vysokozdvižný s plošinkou
W40346X00114
Klasifikace: Bez repase
Umístění: HUB STILL Praha
Cena: 116 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2020 |
| Nosnost | 2000 kg |
| Jmenovitý zdvih | 1724 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 1390 mm |
| Stožár | TELESKOP |
| Pneumatiky | polyuretan |
| Ovládání | oj |
| Boční posuv | Ne |
| Motohodiny | 1646 |
| Vhodný typ baterie | 24V 4PzS 460 Exide, trog 114 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 24V4PzS460 (2020)
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, FleetManager
Financování
4 637,91 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1-2 týdny.
Záruční doba
Bez záruky
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.