RX 60-25/600
Nový stroj
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516302P00028
Akční 26% sleva
Klasifikace: Stříbrná
Cena: 1 149 000 Kč
Poptávka na tento stroj| Pohon | elektrický |
|---|---|
| Rok výroby | 2025 |
| Nosnost | 2500 kg |
| Jmenovitý zdvih | 3290 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Stožár | NIHO |
| Kabina | kabina |
| Hydraulika | ZH2 |
| Pneumatiky | SE Natur ( bílé ) |
| Boční posuv | Ne |
| Délka vidlic | 1200 mm |
| Motohodiny | 0 |
| Vhodný typ baterie | 80V 4PzS 620 Ah, trog 234 |
Příslušenství:
Baterie (rok výroby): Baterie 80V4PzS620Ah (2025)
Nabíječky (rok výroby): Nabíječka 80V 90A (2025)
Přídavné zařízení: U-podstavec, Pozicioner vidlic Meyer
Zvláštní výbava:
Včetně vhodného nabíječe, Indikace úhlu naklonění a tlumené zasunutí v koncových polohách naklonění Předvolba svislé polohy zvedacího zařízení Bezpečnostní balíček Safety Work STILL SafetyLight 4PLUS s běžícím světelným bodem pro zobrazení směru přiblížení vozíku Curve Speed Control omezení rychlosti v závislosti na úhlu zatočení Ukazatel hladiny elektrolytu a systém AquaFiller
Financování
40 118,11 Kč
Tato hodnota je pouze orientační, nejedná se o nabídku.*
Termín dodání
1 týden od objednání
Záruční doba
12 měsíců
Meziprodej vyhrazen:
Ceny platí při odběru na místě a s připočtením zákonem stanovené DPH. Nabídka je nezávazná, platí dodací podmínky STILL.
* Příklad financování se vztahuje na dobu platnosti smlouvy 36 měsíců při akontaci 10 %. Pokud máte zájem o jiný způsob financování, délku platnosti smlouvy nebo finanční leasing, tak nás prosím kontaktujte.