Repase

Společnost STILL nabízí také prodej použité manipulační techniky. Garantujeme, že použité vysokozdvižné vozíky a další manipulační technika jsou repasovány v klasifikačním systému STILL platném pro celou Evropu. Repase probíhá v nejmodernějším repasním centru v Evropě. Při repasování strojů a generálních opravách se využívají výhradně originální náhradní díly. S našimi použitými vozíky získáte prvotřídní kvalitu STILL, která je známa po celém světě.

Repasované vozíky

Klasifikace Silver

Nová technická kontrola, generální kontrola, nový lak, baterie s kapacitou min. 70%, záruka 6 měs/ max 600 MtH.

Klasifikace Bronz

Nová TK, zkontrolovaný v servisu, obnovený lak, baterie bezvadná, záruka 3 měs/ max 300 MtH.

Klasifikace Bez repase

Nová technická kontrola, připravený k provozu, lak původní, baterie provozuschopná, bez záruky.

Klasifikace repasí

Společnost STILL nabízí také prodej použité manipulační techniky. Garantujeme, že použité vysokozdvižné vozíky a další manipulační technika jsou repasovány v klasifikačním systému STILL platném pro celou Evropu. Repase probíhá v nejmodernějším repasním centru v Evropě.

 

Při repasování strojů a generálních opravách se využívají výhradně originální náhradní díly. S našimi použitými vozíky získáte prvotřídní kvalitu STILL, která je známa po celém světě.

Servis

Pravidelná péče a servis jsou nezbytné pro udržení vašich vozíků v provozu a v dobrém stavu po dlouhou dobu. V rámci servisu STILL se intervaly servisních prací, servisní smlouvy a bezpečnostní kontroly přizpůsobují vašim konkrétním potřebám, aby přesně splňovaly vaše požadavky – ať již jde o jednoduché opravy, pravidelný servis nebo kompletní servis celého vašeho vozového parku – nabízejí absolutní spolehlivost za dostupnou cenu. Jak pro nové, tak použité stroje

Udržitelná alternativa, nízká cena i výborná kvalita

Repasované vozíky jsou na první pohled k nerozeznání od nových. Všechny vozíky procházejí kvalifikovaným servisem a splňují potřebné zátěžové testy.Vozík z druhé ruky je cenově dostupnější alternativou, která je zaštítěna kvalitou výrobce. Opotřebované díly používaných vozíků jsou nahrazeny originálními díly značky STILL. Prodloužení životnosti již používaných vozíků je šetrné k životnímu prostředí, jelikož se snižuje potřeba výroby nové techniky. K životnímu prostředí je navíc šetrný i samotný proces repase.

Repasované vozíky STILL jsou udržitelnou alternativou | STILL Česká republika

Nenašli jste vhodný vozík?

Pošlete nám poptávku a my Vám najdeme vhodný stroj.

Jak probíhá repase?

Curabitur sagittis hendrerit ante. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Mauris dictum facilisis augue. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Odkaz

© STILL ČR spol. s.r.o.