Můžete se na nás spolehnout

100% kvalita STILL

Dostupný servis

Kvalitní služby

Spokojenost zákazníků

Dostupnost

Náš specializovaný tým STILL tvořený regionálním manažerem a servisními techniky je k dispozici nepřetržitě a – díky rozsáhlé servisní síti – je vždy někdo poblíž.

Spolehlivost

Naše technické zkušenosti, vysoká kvalita a dostupnost originálních náhradních dílů STILL Original Parts®, stejně jako naše mezinárodní partnerství s dodavateli náhradních dílů, zaručují vždy bezproblémový a úspěšný servis.

Rychlost

Reagujeme okamžitě na jakýkoli požadavek. Naše standardizované, digitálně řízené a optimálně plánované opravy a servisní procesy, stejně jako dodání náhradních dílů přes noc, nám umožňují udržovat prostoje na absolutním minimu.

Pronájem snadno a rychle

Chcete optimalizovat výrobu? Vaše vysokozdvižné vozíky se porouchaly? Potřebujete dočasně navýšit kapacity během Vánoc? Máme pro vás řešení.

 

Vozíky nemusíte vlastnit, můžete si je u nás pronajmout. Vyberte si z flotily manipulační techniky společnosti STILL. Více než 500 vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků je připraveno k pronájmu. Středisko v Čechách i na Moravě a množství techniků v terénu zajišťují pokrytí celé České republiky kvalitními službami i servisem.

 

Pronájem vozíků od společnosti STILL

© STILL ČR spol. s.r.o.