RXE 15
El. vysokozdvižný (tříkolový)
515515M00033
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 157 |
| Jmenovitý zdvih | 5210 mm |
| Volný zdvih | 1706 mm |
| Stavební výška | 2250 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V8PzS1000 (2023) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 157 |
| Jmenovitý zdvih | 5210 mm |
| Volný zdvih | 1706 mm |
| Stavební výška | 2250 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V8PzS1000 (2023) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2688 |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 7782 |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 3307 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS575 (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 2004 |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 1971 |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 2294 |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
Akční 24% sleva
Zánovní vozík
| Rok výroby | 2024 |
|---|---|
| Motohodiny | 12 |
| Jmenovitý zdvih | 2960 mm |
| Volný zdvih | 1416 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2024) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 460 |
| Jmenovitý zdvih | 4180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2660 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 5567 |
| Jmenovitý zdvih | 4320 mm |
| Volný zdvih | 1420 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 48V 26,1kWh (2020) |
Akční 46% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 1813 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
Akční 17% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 9323 |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
Akční 27% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5316 |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 3810 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1905 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2015) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 7578 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1562 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 - 70% (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 2846 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 4453 |
| Jmenovitý zdvih | 4320 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5578 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2018) |
Akční 6% sleva
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 3617 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2023) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 3674 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |