FM-X 17
S výsuvným zvedacím zařízením
511903X00029
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3896 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2730 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3896 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2730 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3990 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2730 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 4872 |
| Jmenovitý zdvih | 10800 mm |
| Volný zdvih | 3730 mm |
| Stavební výška | 4300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
Akční 44% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4457 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 1163 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2023) |
| Rok výroby | 2024 |
|---|---|
| Motohodiny | 1 |
| Jmenovitý zdvih | |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-Ion 24V (2024) |
Akční 4% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 5290 |
| Jmenovitý zdvih | 4250 mm |
| Volný zdvih | 1380 mm |
| Stavební výška | 1950 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS560 (2020) |
Akční 4% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3811 |
| Jmenovitý zdvih | 4250 mm |
| Volný zdvih | 1380 mm |
| Stavební výška | 1950 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 3307 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS575 (2021) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 4168 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 7207 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 624 |
| Jmenovitý zdvih | 3324 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2215 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzS170 (2023) |
Akční 53% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 6471 |
| Jmenovitý zdvih | 11400 mm |
| Volný zdvih | 3630 mm |
| Stavební výška | 4500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS700 (2018) |
Akční 32% sleva
| Rok výroby | 2015 |
|---|---|
| Motohodiny | 3687 |
| Jmenovitý zdvih | 4476 mm |
| Volný zdvih | 899 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2015) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 685 |
| Jmenovitý zdvih | 2975 mm |
| Volný zdvih | 1405 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V7PzS805 (2021) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6771 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
Akční 64% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3508 |
| Jmenovitý zdvih | 9500 mm |
| Volný zdvih | 3140 mm |
| Stavební výška | 3700 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
Akční 23% sleva
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 1715 |
| Jmenovitý zdvih | 3324 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2215 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB200 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 1646 |
| Jmenovitý zdvih | 1724 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 1390 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V4PzS460 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1159 |
| Jmenovitý zdvih | 4716 mm |
| Volný zdvih | 1545 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2020) |