EXV 10
Ručně vedený vysokozdvižný
F20271M00319
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 624 |
| Jmenovitý zdvih | 3324 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2215 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzS170 (2023) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 624 |
| Jmenovitý zdvih | 3324 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2215 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzS170 (2023) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 483 |
| Jmenovitý zdvih | 4386 mm |
| Volný zdvih | 1462 mm |
| Stavební výška | 1940 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB170 (2020) |
Akční 23% sleva
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 1715 |
| Jmenovitý zdvih | 3324 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2215 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB200 (2018) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 466 |
| Jmenovitý zdvih | 4716 mm |
| Volný zdvih | 1545 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2019) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1159 |
| Jmenovitý zdvih | 4716 mm |
| Volný zdvih | 1545 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2020) |
Akční 56% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 1780 |
| Jmenovitý zdvih | 5300 mm |
| Volný zdvih | 1740 mm |
| Stavební výška | 2300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 5921 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6664 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 44% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4457 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 610 |
| Jmenovitý zdvih | 5600 mm |
| Volný zdvih | 1840 mm |
| Stavební výška | 2400 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6771 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1353 |
| Jmenovitý zdvih | 7100 mm |
| Volný zdvih | 2340 mm |
| Stavební výška | 2900 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2021) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 697 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2740 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2021) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1999 |
| Jmenovitý zdvih | 10800 mm |
| Volný zdvih | 3730 mm |
| Stavební výška | 4300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2021) |
Akční 64% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3508 |
| Jmenovitý zdvih | 9500 mm |
| Volný zdvih | 3140 mm |
| Stavební výška | 3700 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 2688 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2740 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 6028 |
| Jmenovitý zdvih | 10100 mm |
| Volný zdvih | 3330 mm |
| Stavební výška | 3900 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2021) |
Akční 4% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 5290 |
| Jmenovitý zdvih | 4250 mm |
| Volný zdvih | 1380 mm |
| Stavební výška | 1950 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS560 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 4970 |
| Jmenovitý zdvih | 9500 mm |
| Volný zdvih | 3130 mm |
| Stavební výška | 3700 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2021) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3896 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2730 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |