Akční 13% sleva
RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516230V01928
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 6493 |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
Akční 13% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 6493 |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4113 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
Akční -6% sleva
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 5045 |
| Jmenovitý zdvih | 5680 mm |
| Volný zdvih | 1920 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-Ion 48V (2018) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 3334 |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1720 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS690 (2022) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3510 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 587 |
| Jmenovitý zdvih | 4170 mm |
| Volný zdvih | 1320 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
Akční 8% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3864 |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 1470 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
Akční 24% sleva
Zánovní vozík
| Rok výroby | 2024 |
|---|---|
| Motohodiny | 12 |
| Jmenovitý zdvih | 2960 mm |
| Volný zdvih | 1416 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2024) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 3221 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5343 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
Akční 16% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 4323 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1540 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 4127 |
| Jmenovitý zdvih | 4770 mm |
| Volný zdvih | 1512 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2017) |
Akční 7% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 3782 |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3303 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2020) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 6337 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS560 (2022) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 2367 |
| Jmenovitý zdvih | 4830 mm |
| Volný zdvih | 1578 mm |
| Stavební výška | 2200 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS700 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 6264 |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620Ah (2021) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6010 |
| Jmenovitý zdvih | 3480 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2310 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2020) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 7578 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1562 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 - 70% (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3632 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2018) |