Akční 2% sleva
RX 20-20 P
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516216H00449
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 5944 |
| Jmenovitý zdvih | 4765 mm |
| Volný zdvih | 1605 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2017) |
Akční 2% sleva
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 5944 |
| Jmenovitý zdvih | 4765 mm |
| Volný zdvih | 1605 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2017) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1297 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 3920 |
| Jmenovitý zdvih | 2870 mm |
| Volný zdvih | 1405 mm |
| Stavební výška | 1960 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2018) |
Akční 24% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6372 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2020) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 6657 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 5855 |
| Jmenovitý zdvih | 4030 mm |
| Volný zdvih | 1370 mm |
| Stavební výška | 1910 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-Ion 48V/17,2 kWh (2023) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 4815 |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1720 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS690 (2022) |
Akční 22% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 2255 |
| Jmenovitý zdvih | 6130 mm |
| Volný zdvih | 2070 mm |
| Stavební výška | 2610 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4113 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 3334 |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1720 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS690 (2022) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3510 |
| Jmenovitý zdvih | 4780 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
Akční 27% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2216 |
| Jmenovitý zdvih | 3280 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
Akční 29% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 6347 |
| Jmenovitý zdvih | 4470 mm |
| Volný zdvih | 1420 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2023) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 4127 |
| Jmenovitý zdvih | 4770 mm |
| Volný zdvih | 1512 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2017) |
| Rok výroby | 2016 |
|---|---|
| Motohodiny | 7624 |
| Jmenovitý zdvih | 4770 mm |
| Volný zdvih | 1512 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2016) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 7027 |
| Jmenovitý zdvih | 4770 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 2088 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-ION 48V 26,1kWh |
Akční 17% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 2464 |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 1470 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS690 (2019) |
Akční 8% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3864 |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 1470 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V6PzS750 (2020) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 3918 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |