FM-X 14
S výsuvným zvedacím zařízením
511902Y00064
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 2688 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2740 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2021) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 2688 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2740 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2021) |
Akční 12% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5438 |
| Jmenovitý zdvih | 5220 mm |
| Volný zdvih | 1705 mm |
| Stavební výška | 2260 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V5PzS625 (2019) |
Akční 27% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5316 |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 6028 |
| Jmenovitý zdvih | 10100 mm |
| Volný zdvih | 3330 mm |
| Stavební výška | 3900 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2021) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 2937 |
| Jmenovitý zdvih | 5190 mm |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | 2375 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2018) |
Akční 30% sleva
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 4285 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1870 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2023) |
Akční 17% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 9323 |
| Jmenovitý zdvih | 3180 mm |
| Volný zdvih | 150 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
Akční 27% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 2216 |
| Jmenovitý zdvih | 3280 mm |
| Volný zdvih | 1520 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
Akční 46% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 1813 |
| Jmenovitý zdvih | 4920 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5NXS625 (2019) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 1107 |
| Jmenovitý zdvih | 4620 mm |
| Volný zdvih | 936 mm |
| Stavební výška | 2060 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V (2022) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 7729 |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 1789 |
| Jmenovitý zdvih | 3360 mm |
| Volný zdvih | 1570 mm |
| Stavební výška | 2160 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6664 |
| Jmenovitý zdvih | 8900 mm |
| Volný zdvih | 2940 mm |
| Stavební výška | 3500 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 610 |
| Jmenovitý zdvih | 5600 mm |
| Volný zdvih | 1840 mm |
| Stavební výška | 2400 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V3PzS465 (2020) |
Akční 55% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 3111 |
| Jmenovitý zdvih | 6500 mm |
| Volný zdvih | 2130 mm |
| Stavební výška | 2775 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2019) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 3810 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1905 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS625 (2015) |
Akční 55% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 3564 |
| Jmenovitý zdvih | 6500 mm |
| Volný zdvih | 2130 mm |
| Stavební výška | 2775 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V4PzS620 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 483 |
| Jmenovitý zdvih | 4386 mm |
| Volný zdvih | 1462 mm |
| Stavební výška | 1940 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V2PzB170 (2020) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 466 |
| Jmenovitý zdvih | 4716 mm |
| Volný zdvih | 1545 mm |
| Stavební výška | 2065 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 24V3PzS375 (2019) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3896 |
| Jmenovitý zdvih | 8300 mm |
| Volný zdvih | 2730 mm |
| Stavební výška | 3300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 48V5PzS775 (2019) |