RX 70-50
Dieselový vysokozdvižný
517333M00002
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 934 |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 934 |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 12573 |
| Jmenovitý zdvih | 3680 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2650 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 5% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 5869 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 12369 |
| Jmenovitý zdvih | 6040 mm |
| Volný zdvih | 1950 mm |
| Stavební výška | 2725 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 9207 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1620 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 10% sleva
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 248 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 12% sleva
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 7059 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1400 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 16% sleva
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 4323 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1540 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 7729 |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2014 |
|---|---|
| Motohodiny | 2547 |
| Jmenovitý zdvih | 5380 mm |
| Volný zdvih | 1840 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 3510 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1390 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 1873 |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 288 |
| Jmenovitý zdvih | 5390 mm |
| Volný zdvih | 2475 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 669 |
| Jmenovitý zdvih | 2990 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2125 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 8349 |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 5% sleva
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 4900 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1862 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) |
Akční 2% sleva
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 6399 |
| Jmenovitý zdvih | 5620 mm |
| Volný zdvih | 1336 mm |
| Stavební výška | 2460 mm |
| Baterie (rok výroby) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 982 |
| Jmenovitý zdvih | 3550 mm |
| Volný zdvih | 110 mm |
| Stavební výška | 2710 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V8PzS1240 (2019) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 4211 |
| Jmenovitý zdvih | 3850 mm |
| Volný zdvih | 110 mm |
| Stavební výška | 2860 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V8PzS1240 (2018) |
Akční 18% sleva
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 1468 |
| Jmenovitý zdvih | 2980 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2400 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2020) |