RX 60-50
El. vysokozdvižný (čtyřkolový)
516329X00084
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6728 |
| Jmenovitý zdvih | 5380 mm |
| Volný zdvih | 1688 mm |
| Stavební výška | 2600 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2021) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 6728 |
| Jmenovitý zdvih | 5380 mm |
| Volný zdvih | 1688 mm |
| Stavební výška | 2600 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2021) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 4522 |
| Jmenovitý zdvih | 5380 mm |
| Volný zdvih | 1688 mm |
| Stavební výška | 2600 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2016) |
Akční 12% sleva
| Rok výroby | 2017 |
|---|---|
| Motohodiny | 6891 |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2018) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 2446 |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | 1590 mm |
| Stavební výška | 2500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2022) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 217 |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4474 |
| Jmenovitý zdvih | 4630 mm |
| Volný zdvih | 1438 mm |
| Stavební výška | 2350 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2020) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | |
| Jmenovitý zdvih | 5080 mm |
| Volný zdvih | |
| Stavební výška | 2500 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V6PzS930 (2021) |
| Rok výroby | 2023 |
|---|---|
| Motohodiny | 914 |
| Jmenovitý zdvih | 2980 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2300 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-Ion 80V (2022) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 5847 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V5PzS775 (2021) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 2940 |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V5PzS775 (2018) |
| Rok výroby | 2020 |
|---|---|
| Motohodiny | 4203 |
| Jmenovitý zdvih | 3290 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V5PzS775 (2020) |
| Rok výroby | 2018 |
|---|---|
| Motohodiny | 8468 |
| Jmenovitý zdvih | 3270 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2325 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2019) |
| Rok výroby | 2019 |
|---|---|
| Motohodiny | 6448 |
| Jmenovitý zdvih | 4590 mm |
| Volný zdvih | 1400 mm |
| Stavební výška | 2175 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie Li-Ion 80/90V 24,1 kWh (2019) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 6337 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS560 (2022) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 301 |
| Jmenovitý zdvih | 5390 mm |
| Volný zdvih | 1690 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 6264 |
| Jmenovitý zdvih | 3170 mm |
| Volný zdvih | 160 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620Ah (2021) |
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Motohodiny | 7709 |
| Jmenovitý zdvih | 4890 mm |
| Volný zdvih | 1640 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS560 (2022) |
Akční 26% sleva
Nový stroj
| Rok výroby | 2025 |
|---|---|
| Motohodiny | 0 |
| Jmenovitý zdvih | 3290 mm |
| Volný zdvih | 1500 mm |
| Stavební výška | 2275 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620Ah (2025) |
| Rok výroby | 2021 |
|---|---|
| Motohodiny | 3515 |
| Jmenovitý zdvih | 3690 mm |
| Volný zdvih | 1410 mm |
| Stavební výška | 2475 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2021), Baterie 80V4PzS620 (2021) |
Akční 20% sleva
| Rok výroby | 2016 |
|---|---|
| Motohodiny | 4627 |
| Jmenovitý zdvih | 6040 mm |
| Volný zdvih | 1950 mm |
| Stavební výška | 2725 mm |
| Baterie (rok výroby) | Baterie 80V4PzS620 (2017 |